Wypadek drogowy w Niekursku

fot. KPP Czarnków
Wczoraj w Niekursku doszło do wypadku drogowego. 42-letni kierowca mazdy na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w tira. Z obrażeniami ciała śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego trafił do szpitala.
Koronawirus
wielkopolskie
3302
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Do wypadku drogowego doszło wczoraj około godziny 16:30 na łuku drogi wojewódzkiej 178 w Niekursku gm. Trzcianka. Ze wstępnych ustaleń mundurowych będących na miejscu wynika, że 42-letni kierowca mazdy z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z tirem. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Pasażerka pojazdu również trafiła do szpitala. Kierowca tira nie doznał żadnych obrażeń. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

W ciągu najbliższych kilku dni trzcianeccy policjanci wspólnie z prokuraturą będą analizować zebrany na miejscu zdarzeń materiał dowodowy, jak również przeprowadzać niezbędne czynności procesowe w celu wyjaśnienia okoliczności i przyczyn wypadku.

Apelujemy o ostrożność na drodze!

Karolina Górzna-Kustra

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3302
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Czarnkowie