10 wrzesień 2020

Statuetki dla uczniów klas mundurowych

fot. KPP Czarnków
Adrianna Żółtowska, uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym z Edukacji Lubasz oraz Dominika Cierpicka, uczennica klasy II mundurowej Liceum Ogólnokształcącego z Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie, za szczególne zaangażowanie w działalność prospołeczną otrzymały wyróżnienia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Gratulacje oraz pamiątkowe statuetki odebrały z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – insp. Piotra Ryżka.
REKLAMA

Dzisiaj tj. 10 września br. odbyło się uroczyste przekazanie statuetek. Adrianna Żółtowska oraz Dominika Cierpicka są uczennicami, które reprezentują postawę godną naśladowania. Odznaczają się chęcią pomocy innym, życzliwością, odpowiedzialnością oraz reprezentują szkoły na uroczystościach państwowych i lokalnych.

W uznaniu dla ich działalności prospołecznej szef czarnkowskich policjantów, wręczył im w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – nadinsp. Piotra Mąki pamiątkowe statuetki. W swoich wystąpieniu pogratulował wyróżnionym uczennicom, jak również podziękował dyrektorom szkół: Pani Agnieszce Radomskiej oraz Pani Renacie Małeckiej za dotychczasową współpracę.

Spotkanie było również okazją do omówienia wspólnych działań w ramach realizowanego od kilku lat Porozumienia.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Karolina Górzna-Kustra

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
88839
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Czarnkowie