Przepiękna wyprawa do krainy magii, miłości i elfów. BAYALA I OSTATNI SMOK - już w kinach

Czasami w świecie bajek bywa tak, że najbardziej kocha się to, co się dobrze zna. Czasami obiektem najgorętszych uczuć są smoki. A czasami tymi, które kochają najbardziej i w imię tej miłości zrobią wszystko, są czarodziejskie elfy. Tak właśnie jest w Bayali, cudownej krainie, niegdyś przepełnionej szczęściem i spokojem. Dziś przed jej mieszkańcami staje wielkie wyzwanie – groźna królowa Ophira, która chce zmieść magię z powierzchni świata! Podstępna władczyni porwała i uwięziła niezwykłe smoki, ale na szczęście dzielne elfy, pilnie strzegące porządku Bayali, znajdują ostatnie smocze jajo! Postanawiają więc ruszyć w pełną emocji i wyzwań podróż, by odwrócić bieg wydarzeń i połączyć smoczątko z jego rodzicami! To jedyna szansa, aby uratować to, co kochają najbardziej – świat, w której elfy i smoki żyją ze sobą w zgodzie, a ich bezpieczeństwu nic nie zagraża! „Bayala i ostatni smok” – pełen magii film o tym, że najważniejsze jest KOCHANIE - już w kinach!
Koronawirus
wielkopolskie
3093
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Film w kinach

Przez stulecia czarodziejska kraina Bayala była szczęśliwym domem dla elfów i wróżek. Wszystko zmieniło się, gdy podstępna królowa Ophira porwała i uwięziła smoki – źródło życiodajnej, magicznej mocy. Na szczęście nie wszystko jest jeszcze stracone. Nadzieja na ocalenie pojawia się, gdy odnalezione zostaje ostatnie smocze jajo, a wraz z nim szansa na to, że magia może powrócić. Jest tylko jeden warunek! Pierwszą rzeczą jaką musi zobaczyć wyklute pisklę, są jego rodzice. Aby do tego doszło, siostry Surah, Sera i przyjaciele wyruszają w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż. Zrobią wszystko, by połączyć młodego smoka z rodzicami, zjednoczyć zwaśnione plemiona elfów i przywrócić wieczną magię do Bayala.


Gatunek: animacja, komedia, fantasy

Produkcja: Niemcy, 2019

Reżyseria: Aina Järvine („Zombie Hotel”), Federico Milella („Tygrysek Percy i jego opowieści”)

Scenariusz: Pamela Hickey („Ostatni smok świata”, „O rety! Psoty Dudusia Wesołka”, „Clifford wielki czerwony pies”), Jeffrey Hylton („Klub Winx ”, „Riko prawie bocian”)

Produkcja: Studio Rakete („Ups! Arka odpłynęła” i „Luis i obcy”)

Obsada dubbingowa: Franciska Friede, Jessica Webb, Madison Mullahey, Gregory Max, Liza Ortiz
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
wielkopolskie
3093
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Czarnkowie